website promotion

پرسش های متداول

faq1

راهنمای ارسال شعر

help send lyric

معرفی خزان

khazaan

لطفا قسمت زیر که شامل پرسش های متداول می باشد را مطالعه فرمایید و در صورت باقی ماندن هرگونه ابهام از طریق منوی تماس با ما یا بخش نظردهی پایین همین مطلب پرسش خود را مطرح فرمایید .

1.فعالیت سایت خزان در چه زمینه ایست؟
سایت خزان در زمینه شعر و ترانه ، موسیقی و اخبار مرتبط با این حوزه فعالیت دارد و رسالت این سایت ایجاد پل ارتباطی میان شاعرها و موزیسین ها می باشد.

2.چگونه اشعار خود را ارسال کنم و بعد از ارسال شعر من چه اتفاقی می افتد؟
کافیست در سایت ثبتنام کنید سپس می توانید آثار خود را برای درج در سایت خزان ارسال کنید. هنگامی که با نام کاربری و رمز عبور خود به سایت وارد شدید از منوی ارسال شعر شما زیر منوی ارسال شعر را کلیک کنید و در فرم ظاهر شده در صفحه اول فرم ، مشخصات شعر ارسالی خود را وارد کنید ، در صفحه دوم فرم ، مشخصات پروفایل شما دریافت میشود که تکمیل این صفحه برای اولین ارسال ضروری است و در ارسال های بعدی می توانید ار تکمیل صفحه دوم صرف نظر کنید ، مگر اینکه بخواهید اطلاعات پروفایل خود را اصلاح یا تکمیل کنید. بعد از تکمیل فرم پروفایل شما ساخته میشود و اشعار و مشخصات تماس شما در پروفایل درج میشود. مخاطبانی که آثار شما را بپسندند از طریق مشخصات تماسی که در پروفایل شماست با شما تماس می گیرند ، بنابراین نیاز به درج قیمت در شعر و یا ارسال متن کامل شعر خود ندارید چرا که همه چیز در تماس خریدار با شما تعیین می شود و می توانید بر سر قیمت توافق کنید.

3.بخش خرید آنلاین چیست؟
در این بخش اشعار و ترانه ها بصورت آنلاین خرید می شوند و بلافاصله پس از عملیات خرید از درگاه رسمی بانکی فایل کامل شعر برای خریدار ارسال خواهد شد ، در این سیستم مبلغ مورد نظر بصورت کامل به حساب صاحب اثر واریز می گردد. تنها برای حساب های غیر از بانک ملت هنگام انتقال 500 تومان هزینه کارمزد بانکی کسر می شود ، این هزینه برای حساب های ملت رایگان است.


4.چگونه مطمئن شوم که با فرستادن اشعارم سرقت هنری صورت نمی گیرد و سایت امین آثار من است؟
با دقت در سایت متوجه خواهید شد که سایت خزان دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت ، معدن و تجارت می باشد و فعالیت های این سایت زیر نظر مراجع ذیصلاح است و این مهم گواه تضمین آثار کاربران می باشد ، همچنین سایت دارای درگاه پرداخت بانکی از بانک ملت می باشد که نشان دیگری از قابل اطمینان بودن سایت از طرف بانک میباشد.

5.در فرم ارسال اشعار ، فیلد ابیات پیش نمایش به چه معنیست؟
همانگونه که از نام و عنوان فیلد پیداست ابیاتی که در این فیلد مینویسید بطور کامل در سایت نمایش داده خواهد شد لذا توجه داشته باشید فقط ابیاتی که میخواهید همه بتوانند ببینند را در این فیلد وارد کنید.

6.آیا لازم است تمام متن شعر خود را ارسال کنم و تعداد مناسب برای ابیات پیش نمایش چند بیت است؟
خیر
تعداد ابیات پیش نمایش وابسته به طول کل اثر است ولی بین 2 تا 4 بیت مناسب ترین گزینه است.

7.چرا با اینکه شعر خود را ارسال کردم ولی آنرا روی سایت نمی بینم؟
دقت داشته باشید بعد از ارسال موفقیت آمیز فرم یک پیام با محتوای 'پیام شما با موفقیت ثبت شد ، بعد از بررسی اثر شما در سایت منتشر خواهد شد' به شما نشان داده خواهد شد ، در صورتی که این پیام را مشاهده کردید لطفا از ارسال دوباره شعر تکراری خودداری فرمایید و منتظر بمانید تا اثر شما توسط مدیر تایید و منتشر شود .

این مدت می تواند تا 48 ساعت زمانبر باشد.

8.آیا سایت اشعار مرا به اشخاص و موزیسین های خاصی میفروشد؟
خیر ، سایت خزان بروی همه باز است و خود موزیسین ها آثار شما را انتخاب می کنند.

9.چگونه مطلع شوم کسی شعر مرا پسندیده و خریدار آن است؟
در فرم ارسال شعر یک بخش به مشخصات تماس شما تعلق دارد ، حتما این بخش را تکمیل کنید چرا که راه ارتباطی موزیسین ها با شما بصورت اصلی از همین راه است.
در این فیلد می توانید ایمیل ، شماره همراه ، شماره ثابت ، آدرس سایت یا وبلاگ ، رسانه های اجتماعی خود مانند فیسبوک و توئیتر یا  تلگرام و غیره را ذکر کنید.

10.آیا در صورت فروش اثر من باید به سایت کارمزد پرداخت کنم؟
خیر ، در سایت خزان شما نیازی به پرداخت کارمزد از فروش ندارید و کل مبلغ فروش متعلق به شماست. البته دوستانی که خود مایل باشند می توانند جهت پابرجا بودن سایت و خدمت رسانی بهتر مبلغ دلخواهی به سایت کمک کنند.این امکان در سایت و از طریق درگاه بانکی و یا کارت به کارت بسته به نظر شما فراهم است.

11.شخصی خریدار شعر من است اما اطمینان ندارم در صورتی که شعر خود را برای او بفرستم هزینه توافقی را پرداخت کند ، راه حلی وجود دارد؟
برای حل این مشکل از منوی ارسال شعر شما سپس زیر منوی ارسال به خرید آنلاین، شعر خود را در بخش خرید آنلاین قرار دهید ، پس از آن خریدار شعر شما را بصورت آنلاین خرید نموده و فایل آن را بلافاصله دریافت میکند و مبلغ پرداختی بواسطه سایت خزان به حساب شما واریز می شود.

12.آیا میتوانم اشعار قرار گرفته روی سایت که متعلق به خودم است را ویرایش کنم؟
بله ، شما می توانید اشعار خود را ویرایش کنید ، ابتدا از قسمت ورود با نام کاربری و کلمه عبور خود به سایت وارد شوید ، سپس به منوی پنل کاربری و سپس زیرمنوی اشعار من بروید ، بر روی ویرایش کلیک کنید ، اثر خود را ویرایش کنید و دکمه ذخیره را کلیک کنید. اثر شما ویرایش شد. برای ویرایش پروفایل و اشعاری که در بخش خرید آنلاین قرار دارند ، از طریق منوی پایین سایت ، گزینه درخواست ویرایش را کلیک کرده و فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

13.آیا برای خرید آنلاین از سایت نیاز به کارت بانکی خاصی است؟
خیر ، شما با تمامی کارت های بانکی موجود توانایی خرید آنلاین از درگاه بانکی سایت خزان را دارید.


14.آیا در سایت خزان امکان ارسال پیام خصوصی برای اعضا وجود دارد؟
بله ، برای مشاهده بخش پیام های خصوصی خود از منوی پنل کاربری ، زیرمنوی مرکز پیام را کلیک کنید.به یاد داشته باشید برای مشاهده محتوای این بخش نیاز است ثبت نام کرده باشید و با نام کاربری و رمز عبور خود به سایت وارد شده باشید.

15.چگونه اشعار خود را قیمت گذاری کنم؟
با توجه به اینکه ماهیت سایت خزان از فروشگاه آنلاین تغییر یافته لذا در فرم ارسال شعر بخشی با عنوان قیمت شعر در نظر گرفته نشده است ، کاربرانی که تمایل دارند قیمت اشعار خود را اعلام کنند می توانند در توضیحات اثر خود قیمت مورد نظر خود را بنویسند ، شایان ذکر است قیمت شعر توسط یک صنف خاص ارزش گذاری نمی شود ، بنابراین بدیهی است در تعیین قیمت برای اشعار ، شخص شاعر تصمیم گیرنده است . قیمت یک شعر از پنجاه هزار تومان و حتی کمتر تا چندین میلیون تومان ارزش گذاری می شود.

دیدگاه‌ها  

خزان
0 #86 خزان 1396-09-21 21:51
به نقل از soly:
باسلام وکمی هم تشکر ازشما
من ازمدیر محترم سایت خواهش می کنم درصورت عدم تعید شعر زحمت کشید اطلاع بدهند

با عرض سلام ، اگر منظور شما از عدم تایید در قسمت مجوز شعر است در صورت عدم تایید ارشاد در پنل بخش پیگیری مجوز قابل مشاهده خواهد بود ، اگر منظور شما بخش ارسال شعر به پروفایل است دقت کنید تراکنش حتما باید با موفقیت انجام شود ، تراکنش های غیر موفق بطور خودکار و سیستمی رد می شوند
پاسخ دادن
soly
0 #85 soly 1396-09-21 20:02
باسلام وکمی هم تشکر ازشما
من ازمدیر محترم سایت خواهش می کنم درصورت عدم تعید شعر زحمت کشید اطلاع بدهند
پاسخ دادن
خزان
0 #84 خزان 1396-09-17 15:19
به نقل از Realsap:
من فایل داک قبلیو حذف کردم بعد دوباره شعرو از سر نوشتمو اصلاح کردم تو صفحه ویرایش وقتی که رو انتخاب فایل میزنم و فایل جدید شعرو انتخاب میکنم و بعدش اعمالو میزنم میگه در فرم شما خطا است این ینی چی پیگیری کنید لطفا

با عرض سلام، جای نگرانی نیست ، لطفا از بخش تماس با ما و زیرمنوی پشتیبانی و یا از تلگرام (09358101195) مشکل خود را پیگیری فرمایید
در اسرع وقت به مشکل شما ترتیب اثر داده خواهد شد
پاسخ دادن
Realsap
0 #83 Realsap 1396-09-17 15:05
من فایل داک قبلیو حذف کردم بعد دوباره شعرو از سر نوشتمو اصلاح کردم تو صفحه ویرایش وقتی که رو انتخاب فایل میزنم و فایل جدید شعرو انتخاب میکنم و بعدش اعمالو میزنم میگه در فرم شما خطا است این ینی چی پیگیری کنید لطفا
پاسخ دادن
Realsap
0 #82 Realsap 1396-09-17 14:49
سلام بنده نسبت به مجوز شعر اقدام کردم همه مراحلم انجام دادم بعد یک روز که به پیگری مجوز سر زدم نوشته بود نیاز به اصلاح،اونم انجام دادم اما وقتی که گزینه اعمال رو میزنم میگه فرم شما مشکل داره لطفا کمک کنید خیلی نگرانم
پاسخ دادن
خزان
0 #81 خزان 1396-08-03 20:26
به نقل از مک وندی:
سلام، از چه راهی میشه پروفایل کاربریم رو ویرایش کنم؟

با عرض سلام ، برای ویرایش اطلاعات پروفایل از منوی درخواست ویرایش استفاده کنید ، راهنمای این بخش بصورت قرمز در متن بالا موجود است
پاسخ دادن
مک وندی
0 #80 مک وندی 1396-08-03 19:22
سلام، از چه راهی میشه پروفایل کاربریم رو ویرایش کنم؟
پاسخ دادن
خزان
0 #79 خزان 1396-07-23 13:01
به نقل از مرضیه محمودی:
سلام
لطفا بفرمایید آیا میشود متوجه شد که ترانه توسط چه کسی قرار است خوانده شود؟ و اینکه آیا ترانه به اسم ترانه سرا منتشر میشود؟
با تشکر

سلام ، در سایت خزان ارتباط ترانه سرا و مخاطب بصورت مستقیم انجام می شود ، لذا همه چیز واضح و روشن است ، پیشنهاد می شود بخش های درباره خزان و قوانین را مطالعه فرمایید
پاسخ دادن
مرضیه محمودی
0 #78 مرضیه محمودی 1396-07-23 12:33
سلام
لطفا بفرمایید آیا میشود متوجه شد که ترانه توسط چه کسی قرار است خوانده شود؟ و اینکه آیا ترانه به اسم ترانه سرا منتشر میشود؟
با تشکر
پاسخ دادن
خزان
0 #77 خزان 1396-03-26 15:07
به نقل از leilaalikhani1355:
سلام ، در قسمت ارسال اثر به خرید آنلاین با مشکل روبرو شدم ، قسمتی که فایل متن کامل اثر رو می خواد ، لطفا توضیح بدید که منظور چیه ، کاش میشد متن رو کامل کپی کرد و فرستاد

سلام ، در بخش خرید آنلاین فایل ارسالی باید با فرمت doc یا docx یعنی فایل های ساخته شده در ورد(word) باشد
پاسخ دادن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید