website promotion

پرسش های متداول

faq1

راهنمای ارسال شعر

help send lyric

معرفی خزان

khazaan

کاربران گرامی جهت همکاری با ما خواهشمندیم قوانین سایت را به دقت مطالعه فرمایید :

1) سایت خزان یک سایت مشارکت عمومی می باشد بدین معنا که هر فرد با هر سلیقه می تواند آثار ادبی خود را با دیگران به اشتراک بگذارد. این مشارکت می تواند به صورت فروش ، خرید و یا ارائه رایگان باشد.

2) کاربران هنرمند می توانند اشعار خود را بعد از عضویت در سایت برای ما ارسال کنند و از امکانات سایت بطور کامل بهره مند باشند.

3) در این سایت هر اثر فروشی موجود در منوی خرید آنلاین فقط به یک نفر فروخته می شود و سپس امکان خرید مجدد فراهم نخواهد بود. آثاری که در منوی خرید آنلاین قرار دارند متعلق به کاربران سایت است و در صورت فروش این آثار 100% مبلغ فروش به حساب صاحب اثر واریز می گردد.

4) در این سایت ترانه سرا و مخاطب موزیسین بطور مستقیم با هم تماس خواهند داشت و همچنین در صورت فروش آثار ، سایت کارمزدی از مبلغ فروخته شده کسر نخواهد کرد.قابل ذکر است مشخصات تماس ترانه سرا یا شاعر در پروفایل ویژه ایشان درج می گردد و برای عموم قابل مشاهده است.

5) کاربرانی که آثاری را خریداری نموده و به صورت اثر موسیقایی منتشر می کنند موظف هستند نام صاحب اثر را در کاور آلبوم درج کنند.

6) سایت خزان در مقابل اشعاری که متعلق به شخص دیگری بوده و فرد دومی آنرا به نام خود معرفی کند و برای فروش ارائه کند مسئولیتی نداشته و نظر به این که تشخیص صاحب واقعی غیرممکن می باشد این سایت کسی که اثری را معرفی کند صاحب اثر تلقی خواهد کرد. ولی در صورت اثبات تخلف و تقلب ، شخص متقلب برای همیشه از فعالیت در سایت محروم خواهد شد و مراتب امر نیز از وزارت محترم ارشاد اسلامی قابل پیگرد است.

- توجه: سایت هیچ تضمینی برای فروش اشعار کاربران ندارد و ممکن است روند فروش زمان بر باشد.

- توجه: در صورت واگذاری اثر خود خارج از سایت خزان ، مراتب را هرچه سریعتر به سایت گزارش دهید تا زیر اثر شما متن واگذار شده درج شود.

7) از دوستان گرامی خواهشمندیم از انتخاب اسامی ناپسند و با محتوای ضد اخلاقی جدا خودداری فرمایند.

8) از هر گونه بحث های متفرقه و توهین به دیگران اجتناب فرمایید.

9) از پذیرفتن آثاری که توهین آمیز بوده یا نامی از سران صاحب نام مملکت در آن رفته باشد معذوریم.

10) از ارسال آثاری با محتوای ضد اخلاقی و یا حاوی کلمات ضد اخلاقی و همچنین اشعار سیاسی اجتناب کنید.

11) افرادی که قوانین سایت را نادیده بگیرند بسته به مورد اخطار دریافت خواهند کرد یا به صورت مستقیم از ادامه فعالیت محروم خواهند شد.

 

از اینکه به قوانین سایت احترام می گذارید متشکریم. امید است به کمک شما شاهد پیشرفت روزافزون باشیم.

مدیریت سایت خزان