website promotion

  • مجوز شعر و ترانه
  • پیگیری مجوز شعر
  • مجوز موزیک
  • پیگیری مجوز موزیک
  • درخواست آهنگ پیشواز
  • مجوز موزیک ویدئو
  • تولید موزیک

درخواست مجوز شعر - ترانه


کد تخفیف مجوز شعر و ترانه = اکنون تخفیفی وجود ندارد
سایت خزان طلایه دار خدمات آنلاین در زمینه شعر و ترانه ، برای اولین بار در فضای مجازی اقدام به دریافت مجوز آنلاین از طریق وزارت ارشاد اسلامی نموده است. با این امکان دیگر نیازی به صرف وقت گرانبهای خود نخواهید داشت و از هر نقطه از کشور می توانید با کمترین هزینه ممکن جهت اخذ مجوز شعر و ترانه اقدام کنید.

همواره ترانه سرایان و شاعرها با این مشکل روبرو بوده اند که چگونه اشعار خود را از گزند سرقت هنری حراست کنند و یا در صورت واگذاری این نگرانی وجود داشت که نام ترانه سرا تغییر کند ، با دریافت مجوز برای اشعار و ترانه های خود می توانید هر گونه سوء استفاده احتمالی را شامل پیگرد قانونی نمایید.
سایت خزان با همکاری موسسه فرهنگي هنري ترنم رساي نقش جهان به شماره ثبت ٤٤٠١٨ مجری دریافت مجوز آنلاین برای اشعار فاخر شماست.
جهت حصول اطمینان بیشتر برای امر پرداخت آنلاین می توانید نماد اعتماد الکترونیک موجود در قسمت زیرین سایت را مشاهده نمایید.

برخی از مزایای دریافت مجوز آنلاین عبارتند از:
1- جلوگیری از هر گونه سوء استفاده احتمالی
2- صرفه جویی در زمان
3- عدم نیاز به هیچ گونه مراجعه حضوری
4- قابلیت پیگیری وضعیت آثار ارسالی خود بصورت آنلاین
5- کمترین میزان هزینه
6- قابلیت ویرایش اثر در صورت نیاز به اصلاح به تشخیص وزارت ارشاد
7- بازگشت 80% هزینه در صورت عدم تایید وزرات ارشاد

توجه : بنا بر موازین وزارت محترم ارشاد اسلامی از ارسال اشعار و ترانه هایی با محتوای زیر خودداری فرمایید:

1- محتوای غیر اخلاقی
2- ترانه رپ
3- محتوای سیاسی
4- ترویج و تشویق مصرف دخانیات و مسکرات
5- اشعار و ترانه های فاقد وزن و قافیه


تعرفه های مجوز شعر/ترانه:

1شعر/ترانه : 50,000 تومان

2شعر/ترانه : 100,000 تومان

3شعر/ترانه : 140,000 تومان

4شعر/ترانه : 180,000 تومان

5شعر/ترانه : 200,000 تومان

پیگیری وضعیت مجوز

در این بخش می توانید اشعاری که جهت دریافت مجوز ارشاد ارسال کرده اید را ببینید و پیگیری کنید . ارسال های شما بر اساس شماره پیگیری قابل مشاهده هستند . در ستون وضعیت می توانید وضعیت شعر خود را مشاهده نمایید. انواع وضعیت و معنی آن بشرح زیر است:
* ارسال به ارشاد: با مشاهده این وضعیت مشخص می شود که اشعار از سوی کارشناس سایت تایید شده و به وزارت ارشاد ارسال شده ، تا آمدن پاسخ از سمت وزارت ارشاد صبر کنید. این زمان بین 3 تا 15 روز متغیر خواهد بود.
* نیاز به اصلاح : اگر ستون وضعیت، متن نیاز به اصلاح را نشان دهد گواه آن است که وزارت ارشاد بخشی از شعر شما را تایید نکرده و تایید نهایی را مستلزم به ویرایش آن بخش دانسته است. در ستون توضیحات بیان خواهد شد که چه مواردی باید ویرایش و اصلاح شود. هنگامی که نیاز به اصلاح باشد در همان بخش پیگیری آیکن ویرایش ظاهر میشود، با کلیک روی این آیکن فایل اشعار جدید خود را جایگزین فایل یا فایل های قبلی کنید.
* عدم تایید : با مشاهده این وضعیت از نظر ارشاد شعر شما توانایی کسب مجوز را ندارد. در چنین مواردی 80% هزینه پرداختی >شما مسترد خواهد شد. کسر 20% بدلیل زمان بررسی کارشناس سایت و انجام روند مربوطه به مجوز است.
* صدور مجوز : اگر این وضعیت را جلوی ارسال خود می بینید تبریک ما را بپذیرید ، شعر شما با موفقیت مجوز گرفته است و >شماره مجوز شما در بخش توضیحات قابل مشاهده است.

درخواست مجوز موزیک

کد تخفیف مجوز موزیک = اکنون تخفیفی وجود ندارد
یکی دیگر از خدمات آنلاین سایت خزان اخذ مجوز موزیک بصورت آنلاین از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. از آنجایی که دریافت مجوزهای ارشاد فقط در شهر تهران امکان پذیر است ، سایت خزان با آنلاین کردن این بخش روال گرفتن مجوز آنلاین را برای همه موزیسین های گرامی ایران فراهم آورده است. کافی است از طریق سایت اقدام کرده و فرم را تکمیل نمایید و بقیه مراحل را به ما بسپارید. سایت خزان با همکاری موسسه ترنم رسای نقش جهان با شماره ثبت 44018 نماینده شما برای دریافت انواع مجوزهایی است که مقصدشان به وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی ختم می شود.
در نظر داشته باشید برای ارسال موزیک و یا آلبوم موسیقی مورد نظر جهت اخذ مجوز 2 راه پیشبینی شده است:
1) شما می توانید بوسیله پست یک سی دی از آثار مورد نظر جهت اخذ مجوز را به نشانی درج شده در پایین همین راهنما ارسال نمایید.
2)می توانید فایل های موزیک خود را در مراکز آپلودی مانند گوگل درایو و یا هر مرجع قابل آپلود دیگری، قرار داده و لینک آنرا در فیلد لینک موزیک ها درج نمایید. چنانچه قسمت لینک موزیک ها خالی گذاشته شود بدین گونه برداشت خواهد شد که روش ارسال سی دی را برگزیده اید ، دقت فرمایید حتما روی سی دی ارسالی مشخصات خود ، نام موزیک و یا آلبوم و شماره پیگیری دریافتی را درج نمایید.
توجه:  برای سبک های رپ ، راک ، متال و سایر سبک های مشابه که وزارت ارشاد مجوز صادر نمی کند و یا صدور مجوز برای آن در هاله ای از ابهام قرار دارد اقدام ننمایید.
لطفا کاور موزیک و یا آلبوم خود را بهمراه سی دی ارسال فرمایید و یا در صورت آپلود کردن در مراکز آپلود حتما کاور اثر خود را نیز آپلود نمایید.
نشانی برای ارسال سی دی: اصفهان ، خیابان حکیم نظامی ، چهارراه حکیم نظامی ، ابتدای نظرمیانی ، پلاک 390 ، طبقه 1

تعرفه های مجوز موزیک:

1ترک : 300,000 تومان

2ترک : 500,000 تومان

3ترک : 750,000 تومان

4ترک : 800,000 تومان

5ترک : 850,000 تومان

6ترک : 900,000 تومان

7ترک : 950,000 تومان

8ترک : 1000,000 تومان

پیگیری وضعیت مجوز موزیک

در این بخش می توانید موزیک هایی که جهت دریافت مجوز ارشاد ارسال کرده اید را ببینید و پیگیری کنید . ارسال های شما بر اساس شماره پیگیری قابل مشاهده هستند . در ستون وضعیت می توانید وضعیت موزیک خود را مشاهده نمایید. انواع وضعیت و معنی آن بشرح زیر است:
* ارسال به ارشاد: با مشاهده این وضعیت مشخص می شود که اشعار از سوی کارشناس سایت تایید شده و به وزارت ارشاد ارسال شده ، تا آمدن پاسخ از سمت وزارت ارشاد صبر کنید. این زمان بسته به تعداد ترک ها کاملا متغیر می باشد ، سایت خزان در اسرع وقت نسبت به بررسی و ارسال آثار اقدام می نماید.
* نیاز به اصلاح : اگر ستون وضعیت، متن نیاز به اصلاح را نشان دهد گواه آن است که وزارت ارشاد بخشی از موزیک شما و یا تطابق موزیک و شعر را تایید نکرده و تایید نهایی را مستلزم به ویرایش آن بخش دانسته است. در ستون توضیحات بیان خواهد شد که چه مواردی باید ویرایش و اصلاح شود. هنگامی که نیاز به اصلاح باشد در همان بخش پیگیری آیکن ویرایش ظاهر میشود، با کلیک روی این آیکن لینک موزیک جدید خود را جایگزین لینک یا لینک های قبلی کنید.
* عدم تایید : با مشاهده این وضعیت از نظر ارشاد موزیک شما توانایی کسب مجوز را ندارد. در چنین مواردی حداقل 80% هزینه پرداختی شما مسترد خواهد شد. کسر 20% بدلیل زمان بررسی کارشناس سایت ، تکثیر سی دی در چند نسخه برای ارشاد و انجام روند مربوطه به مجوز است.
* صدور مجوز : اگر این وضعیت را جلوی ارسال خود می بینید تبریک ما را بپذیرید ، موزیک شما با موفقیت مجوز گرفته است و شماره مجوز شما در بخش توضیحات قابل مشاهده است.
برای ایجاد آهنگ پیشواز ، موزیک شما حتما باید دارای مجوز از وزارت ارشاد اسلامی باشد. اگر موزیک شما دارای مجوز نیست می توانید از سربرگ مجوز موزیک موجود در همین صفحه برای درخواست مجوز اقدام نمایید. پس از اخذ مجوز موزیک و یا برای آندسته از عزیزانی که قبلا نسبت به دریافت مجوز اقدام نموده اند امکان فعال سازی آهنگ پیشواز فراهم خواهد بود. ایجاد آهنگ پیشواز برای اپراتورهای همراه اول ، ایرانسل ، رایتل و تالیا امکان پذیر است. هزینه آهنگ پیشواز برای هر یک از این اپراتورها مبلغ 60,000 تومان است. پس از اخذ مجوز موزیک ، برای درخواست ایجاد آهنگ پیشواز فایل موزیک خود با فرمت MP3 و حجم نهایت 10 مگابایت بهمراه کد مجوز ارشاد و کاوری که شامل مشخصات کامل موزیک می باشد را به ایمیل سایت ارسال نمایید . عنوان ایمیل را درخواست آهنگ پیشواز قرار دهید. پس از بررسی اثر شما با شما تماس گرفته خواهد شد بنابراین در ایمیل ارسالی حتما شماره تماس خود را درج نمایید. در صورت وجود ابهام و یا پرسش با ما در ارتباط باشید.
تماس در ساعات کاری ، همچنین از طریق تلگرام و ایمیل سایت (به هیچ عنوان پیامک پاسخ داده نمی شود) : 09358101195 - info mail
جهت اطلاع از شرایط دریافت مجوز موزیک ویدئو از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی لطفا با شماره زیر در ارتباط باشید
تماس در ساعات کاری ، همچنین از طریق تلگرام و ایمیل سایت (به هیچ عنوان پیامک پاسخ داده نمی شود) : 09358101195 - info mail
جهت اطلاع از شرایط ساخت موزیک و موزیک ویدئو لطفا با شماره زیر در ارتباط باشید
تماس در ساعات کاری ، همچنین از طریق تلگرام و ایمیل سایت (به هیچ عنوان پیامک پاسخ داده نمی شود) : 09358101195 - info mail

نماد اعتماد الکترونیک