website promotion

پیگیری تراکنش

کد پیگیری را وارد کنید

توضیحات

چیدمان پروفایل کاربران در صفحه اصلی سایت بر مبنای آخرین عضو می باشد بدین معنی که آخرین کاربری که ثبتنام کرده و پروفایل تشکیل داده اولین نفر در صفحه اول خواهد بود و اولین کاربری که ثبتنام کرده در صفحه آخر و آخرین پروفایل خواهد بود . با توجه به اینکه کاربران صفحات اول نسبت به صفحات آخر بهتر دیده می شوند لذا برای کاربرانی که می خواهند به صفحه اول مهاجرت کنند و بازدید بیشتری جذب کنند دو طرح متفاوت در نظر گرفته شده است.


طرح ارتقاء موقت
ertegha movaghat در این طرح با پرداخت تنها 2000 تومان پروفایل شما به اولین پروفایل موجود در صفحه اول سایت انتقال داده می شود و تا زمانی که کاربران جدید پروفایل جدیدی ارسال نکنند پروفایل شما اول خواهد ماند و پس از ارسال پروفایل های جدید نیز با ارسال هر پروفایل جدید پروفایل شما فقط یک خانه به عقب می رود . در نظر داشته باشید در طرح فعلی سایت حداقل 24 کاربر جدید باید پروفایل جدیدی ارسال کنند تا پروفایل شما از صفحه اول به صفحه دوم برود. برای انتخاب این طرح از طریق خرید زیر اقدام کنید .
ارتقاء به اولین پروفایل
قیمت 2000 تومان


طرح ارتقاء به کادر ویژه
ertegha yekmahe در این طرح پروفایل شما بصورت مجزا از سایر پروفایل ها در مکانی بالاتر از سایرین و بمدت یک ماه در صفحه اول سایت نمایش داده می شود. با استفاده از این طرح علاوه بر نمایش پروفایل بصورت معمولی پروفایل شما بمدت یکماه در بالای سایت نمایش داده میشود .توجه داشته باشید تعداد خرید این طرح در هر ماه محدود می باشد .
نمایش در کادر ویژه بمدت یک ماه
قیمت 15000 تومان
نکته : بعد از تایید پرداخت پروفایل شما به اولین پروفایل ارتقاء داده می شود.

نکته
: پرداخت آنلاین توسط تمامی کارت های بانکی امکان پذیر است.

در صورت وجود هرگونه سوال از منوی تماس با مدیریت اقدام فرمایید.